Statystyki

  • Odwiedziło nas: 275626
  • Do końca roku: 236 dni
  • Do wakacji: 47 dni

Kalendarium

Niedziela, 2021-05-09

Imieniny: Grzegorza, Karoliny

Kontakt

62-511 Kramsk, Patrzyków 2A
Tel.: 63 2479629

sp.patrzykow@o2.pl

Jesteś tutaj: Start / KADRA

KADRA

Kadra pedagogiczna i pracownicy niepedagogiczni Szkoły Podstawowej im. Józefa Zywerta  w Patrzykowie

 

Dyrektor Szkoły- mgr Beata Skibiszewska

Wicedyrektor szkoły- mgr Arleta Gajda


Kadra pedagogiczna  Szkoły Podstawowej w Patrzykowie:

ks. mgr Antonkiewicz Mariusz religia

mgr Dopierała Milena -wychowanie przedszkolne

mgr Frydrychowicz Grażyna- geografia

mgr Gajda Arleta –edukacja wczesnoszkolna, pedagog szkolny

mgr Hyża Artur- muzyka

mgr Jedliński Damian - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna,

mgr Jezierska Agnieszka- logopedia

mgr Kowalczykiewicz Julita -język niemiecki, doradztwo zawodowe

mgr Krajniak Marlena- przyroda, biologia,

mgr Krowiak Ewa- język angielski

mgr Leśniewska Marlena- technika

mgr Liśkiewicz- Gwóźdź Renata –przyroda, biologia, terapia pedagogiczna

mgr Marcinkowska Natalia- edukacja wczesnoszkolna, język angielski

mgr Miętkiewska Jolanta -wychowanie przedszkolne, historia, biblioteka,

mgr Młodzieniak Danuta –tyflopedagog

mgr Nowak Daniel -chemia

mgr Nowak Katarzyna -wychowanie przedszkolne, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Orchowska Paulina- nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne

Orłowska Aneta- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyka

mgr Plato Magdalena- edukacja dla bezpieczeństwa

Piguła Sara- pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego, terapia pedagogiczna

mgr Skibiszewska Beata -język polski

mgr Szymczak Kamila- pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego, terapia pedagogiczna

Taczała Wiktoria- pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego

mgr Wiśniewska Marta - matematyka, fizyka

mgr Zietek Michal - wiedza o społeczeństwie, informatyka

 

Wychowawcy klas:

klasa

nauczyciel

Oddział przedszkolny 2,5-4latki

Katarzyna Nowak

 

Oddział przedszkolny „0”

Milena Dopierała

 

Klasa I

Natalia Marcinkowska

 

Klasa II

Arleta Gajda

 

Klasa III

Aneta Orłowska

 

Klasa IV

Beata Skibiszewska

 

Klasa V

Marta Wiśniewska

 

Klasa VI

 

Damian Jedliński

Klasa VII

Marlena Krajniak w zastępstwie za Renatę Liskiewicz- Gwóźdź

Klasa VIII

Ewa Krowiak

 

 

 

Pracownicy obsługi szkoły :

1.    pan Bryl Karol

2.    pani Jaworska Dorota

3.    pani Kalczewska Edyta