Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sppatrzykow/ftp/page.php on line 96

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sppatrzykow/ftp/page.php on line 228

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sppatrzykow/ftp/page.php on line 250

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sppatrzykow/ftp/page.php on line 264
Szkoła Podstawowa w Patrzykowie - Regulamin Biblioteki

Regulamin Biblioteki

Regulamin biblioteki Szkoły Podstawowej

im. Józefa Zywerta w Patrzykowie

1. Z biblioteki szkolnej mogą korzystać wszyscy uczniowie, nauczyciele, inni pracownicy szkoły oraz rodzice.

2. Czytelnicy mają prawo do bezpłatnego korzystania ze zbiorów bibliotecznych.

3. Biblioteka udostępnia swoje zbiory w czasie zajęć dydaktycznych zgodnie z planem pracy biblioteki.

4. Czytelnik odpowiada materialnie za wypożyczone przez siebie książki. W przypadkach zniszczenia lub zgubienia           książki czytelnik musi zwrócić taka samą pozycję albo inną wskazaną przez bibliotekarza.

5. Czytelnik może wypożyczać książki wyłącznie na swoje nazwisko.

6. Jednorazowo można wypożyczyć 3 książki na okres 1 miesiąca (lektury - do momentu omówienia na lekcji).

7. Wobec czytelników przetrzymujących książki stosuje się wstrzymanie wypożyczeń aż do momentu zwrócenia             zaległych pozycji.

8. Korzystający z biblioteki zobowiązani są do dbałości o wypożyczone książki.

9. Wszystkie wypożyczone książki powinny być zwrócone 2 tygodnie przed końcem roku szkolnego.

10. W bibliotece należy zachować ciszę i porządek.

mgr Beata Skibiszewska